Po letech zkušeností se špičkovými permanentními zvedacími magnety Neolift, přichází Walmag s novým produktem pro každodenní manipulaci s ocelí. Strávili jsme mnoho let vytvářením zcela nové koncepce budoucího zvedacího magnetu.

Nyní vám představujeme

REVOLIFT!
REVOLIFT
OBJEDNÁVEJTE JEŠTĚ DNES!

OBJEDNAT

JEDINEČNÉ VLASTNOSTI

Funkce Load test

Funkce Load test


Největší změnou je nová možnost Load test. Naše jedinečné technické řešení zkušební polohy, které můžete využít vždy, když si nejste jisti, zda můžete provést zcela bezpečný zdvih v případě nepravidelného materiálu, vzduchové mezery, tenké stěny, větších rozměrů, neznámé kvality materiálu atd. V těchto případech máte vždy k dispozici možnost Load test, která vám ukáže, zda má magnet Revolift dostatečnou nosnost.

Poloha horní rukojeti

Poloha horní rukojeti


Dalším významným vylepšením magnetu Revolift je "Poloha horní rukojeti" blíže k horní části magnetu. Tato konstrukce nás staví před konkurenci. První výhoda přináší lepší ergonomii tím, že rukojeť je v bližším dosahu. Druhou výhodou je zlepšení dosahu dolů do profilu H nebo U, které umožňuje uzamknout rukojeť v poloze ON nebo OFF.

Lepší ergonomie

Lepší ergonomie


Na základě mnoha zpětných vazeb jsme zjistili, že je třeba zlepšit materiál a tvar rukojeti. Přicházíme s masivním hliníkovým kuželovitým tvarem, který lépe padne do ruky, eliminuje klouzání při tahání za rukojeť a vydrží věčně ve srovnání s křehkou základní plastovou rukojetí.

Jednoduché bezpečnostní štítky

Jednoduché bezpečnostní štítky


Zcela jsme přepsali bezpečnostní informace týkající se různých parametrů materiálu a jasně popsali vliv tloušťky materiálu a vzduchové mezery/kvality povrchu na bezpečnou nosnost. Byly provedeny odtrhové testy síly, aby bylo možné zmapovat výkonnost zařízení Revolift, která je mnohem lepší než u našeho předchozího modelu. Věříme, že nyní pro vás nemůže být snazší pochopit, jaké věci ovlivňují bezpečné zvedání.

Integrovaný čip NFC

Integrovaný čip NFC


Naše motto Smart & Safe dostává s modelem Revolift další rozměr. Implementovali jsme technologii čipu NFC, který dovede jakýkoli chytrý telefon k elektronické verzi jedinečného testovacího protokolu pro vaše sériové číslo našeho magnetu Revolift. Kdykoli se budete chtít podívat na aktuální zkušební protokol, stačí se telefonem dotknout štítku NFC a procházet možnosti servisu.

Online manuál

Online manuál


Další chytrou a praktickou možností je QR kód na našem štítku. Ten vás navede na konkrétní návod k obsluze typu Revolift. Nyní si může obsluha kdykoli prohlédnout plnou verzi podrobného manuálu, který popisuje téměř všechna rizika, kterým je třeba se při používání zvedacího magnetu vyhnout.

Štítky odolné proti poškrábání

Štítky odolné proti poškrábání


Nepoškrábatelné štítky pro vysoké zatížení ze speciálního epoxidového materiálu vám zajistí vysokou čitelnost informací po mnohem delší dobu než běžné štítky, které najdete u jiných značek.

Odolnost proti prachu

Odolnost proti prachu


Všechny modely Revolift jsou ještě kompaktnější, protože jsou uzavřené ze zadní strany, takže jsou plně prachotěsné.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Katalogové číslo

W (mm) L (mm) H (mm)

∅ oka (mm)

Hmotnost (kg)

Nosnost pro ploché materiály (kg)

Nosnost pro kulaté materiály (kg)

Kulaté materiály ∅ min/max (mm)

REVO150 60 97 123 10 3,1 150 65 50/95
REVO300 100 152 180 16 10,4 300 150 62/197
REVO600 120 246 184 20 20,6 600 300 95/230
REVO1000 146 305,5 241 20 40 1000 500 90/299
REVO2000 165 492 285 20 98,7 2000 1000 160/300

Základní vlastnosti


Permanentní technologie

Nosnostní limit pro plochý materiál až 2000 kg

Nosnostní limit pro kruhový materiál až 1000 kg

Pracovní teplota max. 80 °C

Obsah balení


Revolift

Manuál

Bezpečnostní certifikát

Bezpečnostní plakát