info@walmag.cz   +420 573 341 641

Kontakt


WALMAG MAGNETICS s.r.o.

Hulínská 1799/1 Kroměříž  

  +420 573 341 641      info@walmag.cz   

IČ: 18189113

DIČ: CZ18189113

Společnost zapsána v Obchodním rejstříku soudu v Brně, oddíl C,vložka 3215.

Obchodní středisko

Obchodní ředitel

Ing. Jan Štefanek


jstefanek@walmag.cz

+420 734 698 768

+420 573 341 665

Regionální manažer prodeje CZ/SK

Aleš Filipko


afilipko@walmag.cz

+420 725 619 046

+420 573 341 663

Obchodní manažer pro Evropu a dálný východ

Karel Toman


ktoman@walmag.cz

+420 724 484 922

+420 573 341 661

Obchodní manažer pro Evropu

Lukáš Bělina


lbelina@walmag.cz

+420 734 692 767

+420 573 341 661

Regionální manažer prodeje CZ/SK

Martin Vacula


mvacula@walmag.cz

+420 734 234 262

+420 573 341 663

Regionální manažer prodeje CZ/SK junior

Kamil Kornel


kkornel@walmag.cz

+420 725 328 796

+420 573 341 667

Asistentka obchodu a vedení

Zuzana Turková


zturkova@walmag.cz

+420 602 691 236

+420 573 341 667

Marketingový manažer

Jan Vojáček


jvojacek@walmag.cz

+420 731 642 484

+420 573 341 666

Servis a reklamace

Manažer servisu

Petr Helsner


phelsner@walmag.cz

+420 602 518 182

+420 573 341 662

Nákup

Zásobování

Ing. Jan Štěpnička


jstepnicka@walmag.cz

+420 725 756 789

+420 573 341 648

Administrativní středisko

Účetní oddělení

Hlavní účetní


+420 573 341 644

Personální oddělení

Personální manažer


+420 573 341 646

Představenstvo a vedení společnosti

Jednatel

Filip Šejba


fsejba@walmag.cz

+420 573 341 645

Jednatel

Filip Sedlář


fsedlar@walmag.cz

+420 724 484 920

+420 573 341 657

Jednatel

Zbyněk Tihelka


ztihelka@walmag.cz

+420 602 520 849

+420 573 341 642

Více o cookies