+420 573 341 641  info@walmag.cz

KONTAKT


info@walmag.cz
+420 573 341 641
Obchod
Mgr. Ondřej Pavlištík

Mgr. Ondřej Pavlištík

Obchodní ředitel


opavlistik@walmag.cz

+420 734 698 768

+420 573 341 665

Aleš Filipko

Aleš Filipko

Vedoucí obchodu CZ/SK


afilipko@walmag.cz

+420 725 619 046

+420 573 341 663

Martin Vacula

Martin Vacula

Regionální manažer prodeje Morava/Slovensko


mvacula@walmag.cz

+420 734 234 262

+420 573 341 663

Petr Hulan

Petr Hulan

Regionální manažer prodeje Čechy


phulan@walmag.cz

+420 731 689 576

Zuzana Turková

Zuzana Turková

Asistentka obchodu a vedení


zturkova@walmag.cz

+420 602 691 236

+420 573 341 667

Mgr. Karel Toman

Mgr. Karel Toman

Vedoucí zahraničního obchodu


ktoman@walmag.cz

+420 724 484 922

+420 573 341 661

Ing. Lukáš Bělina

Ing. Lukáš Bělina

Obchodní manažer pro Evropu


lbelina@walmag.cz

+420 734 692 767

+420 573 341 661

Radek Klinkovský

Radek Klinkovský

Obchodní manažer pro polský trh


rklinkovsky@walmag.cz

+48 607 853 460

Martina Večerková

Martina Večerková

Asistentka zahraničního obchodu


mvecerkova@walmag.cz

+420 573 341 641

Jan Vojáček

Jan Vojáček

Marketingový manažer


jvojacek@walmag.cz

+420 731 642 484

+420 573 341 666

Servis
Bc. Petr Helsner

Bc. Petr Helsner

Manažer servisu


phelsner@walmag.cz

+420 602 518 182

+420 573 341 662

Nákup
Ing. Jan Štěpnička

Ing. Jan Štěpnička

Zásobování / Nákup


jstepnicka@walmag.cz

+420 725 756 789

+420 573 341 648

Středisko administrace
Účetní oddělení

Účetní oddělení

Hlavní účetní


+420 573 341 644

Miroslava Najkerová

Miroslava Najkerová

Personální manažer


mnajkerova@walmag.cz

+420 573 341 655

Vedení společnosti
Zbyněk Tihelka

Zbyněk Tihelka

Generální ředitel


ztihelka@walmag.cz

+420 602 520 849

+420 573 341 642

Představenstvo
Filip Šejba

Filip Šejba

Jednatel


fsejba@walmag.cz

+420 573 341 645

Filip Sedlář

Filip Sedlář

Jednatel


fsedlar@walmag.cz

+420 573 341 657

Zbyněk Tihelka

Zbyněk Tihelka

Jednatel


ztihelka@walmag.cz

+420 573 341 642

Sídlo společnosti

WALMAG MAGNETICS s.r.o.
Hulínská 1799/1
Kroměříž 767 01

IČ 18189113 | DIČ: CZ18189113
Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku v Brně.
oddíl C,vložka 3215