info@walmag.cz   +420 573 341 641

Servis


Naším cílem je, aby vám naše magnetické systémy vydržely co nejdéle. Proto provádíme profesionální záruční i pozáruční servis, opravy a repase všech technologií i zaškolení obsluhy.

Jako jedna z mála společností na trhu provádíme kompletní servis a opravy všech našich aplikací. Neodmítneme ani prohlídku a otestování produktů jiných značek.

+ Garance 100% stavu magnetů pro revize a inspekce BOZP
+ Minimální prostoje výroby kvůli opravě a povinné certifikaci
+ Testování bezpečnosti ve většině případů přímo u zákazníka
+ Originální náhradní díly

 

Revize a certifikace břemenových magnetů

Břemenové magnety musí splňovat stanovené bezpečnostní požadavky. Je tedy zapotřebí v pravidelných intervalech provádět kontroly a zkoušky nosnosti těchto magnetů.

U permanentních břemenových magnetů kontrolujeme celkový stav magnetu, stav jistících prvků proti samovolnému vypnutí, řádné označení magnetů (štítky) a také odtrhovou sílu podle normy ČSN EN 13 155, která musí odpovídat nejméně trojnásobku nosnosti.

Pro provádění revizí jsme vybaveni servisním automobilem a mobilní zkušební stolicí, se kterou přijedeme přímo k vám do provozu. Obejdete se tak bez prostojů a bez zbytečných nákladů na přepravu do servisního střediska.

Po provedení všech zkoušek s kladným výsledkem vám vystavíme certifikát deklarující splnění všech podmínek pro bezpečný provoz.

 

before after

Opravy a repase břemenových magnetů

Nevyhoví-li břemenový magnet při povinné roční kontrole a není možné nedostatky odstranit přímo na místě, nebo pokud je nefunkční či poškozený, opravíme ho pro bezpečný a efektivním provoz.

Převezeme ho do našeho servisního střediska a ze starého, nefunkčního a nevyhovujícího magnetu uděláme opět funkční magnet, který bude vypadat jako nový. Nemusíte tak zbytečně investovat do koupě nového.

 

Opravy magnetických a elektromagnetických upínačů

Provádíme opravy magnetických upínačů, na které používáme výhradně originální náhradní díly. Jsme schopni opravit či repasovat jakýkoliv elektromagnetický upínač, který vám pak bude perfektně sloužit řadu let, aniž byste museli kupovat nový.

Disponujeme silným výrobním zázemím a dlouholetou praxí ve výrobě i opravách, takže pro naše zkušené servisní techniky není renovace vašeho upínače žádný problém.

 

Montáže zařízení a zaškolení obsluhy

Naši vyškolení servisní technici přijedou do vaší provozovny a nainstalují vám nové magnetické zařízení. Dosáhnete tak adekvátní funkčnosti.

I když jsou naše magnety velmi jednoduché na ovládání, technici provedou zaškolení obsluhy – upozorní na časté chyby, ukážou, jak zařízení správně používat a předvedou pravidelnou údržbu.

Nejenom, že se obsluha naučí magnety ovládat bezpečně, ale také při správném zacházení prodlouží jejich životnost.

 

Kontakt

Manažer servisního střediska

Bc. Petr Helsner
phelsner@walmag.cz
602 518 182 | 573 341 662