info@walmag.cz   +420 573 341 641

Manažer prodeje pro Polsko

Pracovní náplň

Reprezentace a prosazení společnosti na Polském trhu musí být pro Vás jedním z nástrojů strategie. Chcete nám pomoci nabídnout stávajícím i novým zákazníkům v Polsku vhodné řešení jejich požadavků a přinést ziskové zakázky do naší firmy?

Chcete být stěžejním kolegou u nás?

Požadavky

  • Zodpovědnost za výsledky své práce.
  • Velmi dobrá komunikace v polském jazyce.
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Ochota cestovat.
  • Umění získat a udržet zákazníka.
  • Týmová spolupráce a technické myšlení.

Nabízíme

  • Vážíme si dobré práce a umíme ji velmi dobře ocenit.
  • Za nadstandardní výkon nabízíme nadstandardní platové ohodnocení, firemní benefity a akce. Všichni kolegové si vzájemně pomáhají k výkonosti a osobnímu rozvoji každého jednotlivce.
  • Školení pro rozvoj.
  • Smlouva na hlavní pracovní poměr.
  • Více na osobním setkání.

Kontaktní osoba Jarmila Krystýnová, tel. 573 341 646
Pošlete nám strukturovaný životopis na email jkrystynova@walmag.cz