info@walmag.cz   +420 573 341 641

Manažer prodeje pro Polsko

Pracovní náplň

Reprezentace a prosazení společnosti na Polském trhu musí být pro Vás prioritou.

Chcete nám pomoci nabídnout stávajícím i novým zákazníkům v Polsku vhodné řešení jejich požadavků a přinést ziskové zakázky do naší firmy?

Bylo by pro Vás zajímavé budování a posilování pozice pobočky na Polském trhu?

Staňte se stěžejním členem naší výrobní společnosti!

Požadavky

  • Zodpovědnost za výsledky své práce.
  • Velmi dobrá komunikace v polském jazyce.
  • • Zkušenosti ve strojírenství či strojírenské vzdělání výhodou
  • Znalost anglického jazyka výhodou.
  • Ochota cestovat.
  • Umění získat a udržet zákazníka.
  • Týmová spolupráce a technické myšlení.

Nabízíme

  • Vážíme si dobré práce a umíme ji velmi dobře ocenit.
  • Za nadstandartní výkon nabízíme nadstandartní platové ohodnocení, firemní benefity a akce. Všichni kolegové si vzájemně pomáhají k výkonnosti a osobnímu rozvoji každého jednotlivce.
  • Školení pro rozvoj.
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Smlouva na hlavní pracovní poměr.
  • Více na osobním setkání.

Nástup možný ihned

Líbí se Vám naše nabídka?

Pošlete nám strukturovaný životopis na email jkrystynova@walmag.cz nebo na adresu Hulínská 1799/1, Kroměříž 767 01. Sídlo firmy je v areálu MAGNETONU.

Informace o firmě na www.walmag.cz