info@walmag.cz   +420 573 341 641

Manažer prodeje pro německy mluvící země

Kdo má reprezentativní profesionální vystupování, vyjednávací schopnosti v německém jazyce a chce být našim kolegou nebo kolegyní?

Jsme ryze česká společnosti Walmag Magnetics s.r.o., která odvádí skvělou práci, za kterou stojí celý tým, abychom přinesli efektivitu zákazníkovi.
Potřebujeme pomoci s budováním a řízením vztahů s německy mluvícími zákazníky, řízením obchodních procesů, prezentací produktů, navrhováním efektivních řešení zákazníkovi a uzavíráním obchodních dohod.

Nabízíme odměnu postavenou na výsledcích, benefity, odborné vzdělávání, profesní a osobní růst a týmové mimo pracovní aktivity.

Náplň práce:

  • Budování a řízení vztahů se zákazníky
  • Řízení obchodních procesů
  • Prezentace produktů
  • Vytváření cenových nabídek
  • Uzavírání obchodních dohod a dohled nad jejich naplňováním
  • Aktivní a efektivní vyhledávání nových příležitostí
  • Osobní účast na výstavách a veletrzích

Nabízíme:

  • Odměnu postavenou na výsledcích
  • Benefity (stravenky, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění,…)
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Profesní a osobní růst
  • Podpora a spolupráce kolegů
  • Týmové mimo pracovní aktivity
  • Firemní auto k osobním účelům

Požadujeme:

  • Reprezentativní profesionální vystupování
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Aktivní znalost německého jazyka (slovem i písmem)
  • Zkušenosti s úspěšným rozvojem obchodních vztahů
  • Technické myšlení
  • Zodpovědnost za výsledky své práce
  • Ochota cestovat
  • Zkušenosti ze strojírenské firmy výhodou

Ozvěte se nám:

mnajkerova@walmag.cz
+420 573 341 655

Těšíme se na Vás v Kroměříži……