info@walmag.cz   +420 573 341 641

Manažer prodeje pro německy mluvící země

Pracovní náplň

Reprezentace a prosazení společnosti na trhu německy mluvících zemí musí být pro Vás jedním z nástrojů strategie.

Chcete nám pomoci nabídnout stávajícím i novým zákazníkům v německy mluvících zemích vhodné řešení jejich požadavků a přinést ziskové zakázky do naší firmy?

Chcete být stěžejním kolegou u nás?

Požadavky

  • Zodpovědnost za výsledky své práce.
  • Velmi dobrá komunikace v německém jazyce.
  • Znalost anglického jazyka výhodou.
  • Ochota cestovat.
  • Umění získat a udržet zákazníka.
  • Týmová spolupráce a technické myšlení.

Nabízíme

  • Vážíme si dobré práce a umíme ji velmi dobře ocenit
  • Za nadstandartní výkon nabízíme nadstandardní platové ohodnocení, firemní benefity a akce
  • Všichni kolegové si vzájemně pomáhají k výkonnosti a osobnímu rozvoji každého jednotlivce
  • Školení pro rozvoj
  • Smlouva na hlavní pracovní poměr
  • Více na osobním setkání

Nástup  možný  ihned

Líbí se Vám naše nabídka?

Pošlete nám strukturovaný životopis na email jkrystynova@walmag.cz nebo na adresu Hulínská 1799/1, Kroměříž 767 01. Sídlo firmy je v areálu MAGNETONU.