info@walmag.cz   +420 573 341 641

Konstruktér

Pracovní náplň

  • Zpracování konstrukčních řešení strojírenských výrobků.
  • Zpracování zakázek a technických požadavků zákazníků.
  • Inovace stávajících produktů.
  • Optimalizace konstrukce pro snižování výrobních nákladů.
  • Vytváření grafických podkladů (2D + 3D).
  • Úzká spolupráce s technologií a výrobou, aktivní spolupráce s kolegy napříč celou firmou.
  • Tvorba a správa jednotné databáze výrobní dokumentace 3D modelů a 2D výkresů.
  • Vedení technické dokumentace dle NV 176/2008 Sb.

Požadavky

  • VŠ technického směru.
  • Praxi na obdobné pozici min 5 let (strojírenství).
  • Velmi dobrá znalost 2D a 3D CAD programů (SOLIDWORKS výhodou).
  • Znalost silnoproudu velkou výhodou.
  • Zažité projektové řízení.
  • Aj na úrovni B1.
  • Aktivní přístup k řešení problémů.

Nabízíme

  • Perspektivní a zajímavou práci v příjemném kolektivu.
  • Zaškolení v oblasti využití magnetismu pro upínání.
  • Školení pro další profesní rozvoj.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Smlouva na hlavní pracovní poměr.
  • Zaměstnanecké benefity a akce.
  • Podrobnější informace na osobním setkání.

Kontaktní osoba Jarmila Krystýnová, tel. 573 341 646
Pošlete nám strukturovaný životopis na email jkrystynova@walmag.cz