info@walmag.cz   +420 573 341 641

Navštivte nás na MSV v Brně i letos.


27.08.2018

Jak vybrat správný průmyslový magnet? Nejlépe osobně, na veletrhu MSV 2018

Přemýšlíte o výběru břemenového magnetu či magnetického upínače? Chcete si ho nejdříve prohlédnout naživo a prodiskutovat všechny jeho výhody a nevýhody? Na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2018 se vám otevírá možnost. Zavítejte mezi 1. a 5. říjnem na brněnské výstaviště. Dočkáte se i malého překvapení.  

Říká se, že všechna teorie je šedivá, a že praxe je nejlepší učitelka. Rčení platí i v případě, pokud si chcete poprvé koupit například břemenový magnet. Jistě, na internetu najdete mnoho produktů, jejich různých provedení i perfektní popisky. Jenže ne každému stačí on-line průzkum. Pro ty, kteří si magnet raději prohlédnou osobně, vezmou ho do ruky a vyzkouší si ho v praxi, je skvělou možností návštěva Mezinárodního strojírenského veletrhu, který na brněnském výstavišti započne s prvním říjnovým dnem.

Dalším benefitem osobní účasti je příležitost promluvit si s lidmi, kteří magnetům rozumí nejvíce – se zástupci firmy. Ti mají dokonalý přehled a dokáží poradit s výběrem efektivního řešení. Pro vás to je rychlé a hlavně snadné. A Walmag letos na MSV 2018 stoprocentně chybět nebude.

 

Odhalení peprného kalendáře na rok 2019 jako zpestření

„Letos jsme si kromě našich výrobků připravili odhalení firemního kalendáře jako malé zpestření. Na stánku budou také k vidění novinky z naší produkce, ke kterým vám naši obchodníci sdělí jejich výhody. Myslím, že každý, kdo potřebuje řešit efektivní manipulaci a upínání, najde v našem stánku ideální produkt,“ zve na veletrh Jan Vojáček, marketingový manažer ve společnosti Walmag.

Stačí předat vizitku a kalendář je Váš!

Spolu s kalendářem přiveze Walmag na Mezinárodní strojírenský veletrh 2018 na ukázku nejzajímavější magnety ze své produkce: Jeden z nejpopulárnějších – břemenový permanentní magnet Neo, magnetický upínač Mastermill, kruhový upínač Neostar a řadu dalších. Všechny si je na místě můžete „osahat“ a popovídat si o nich s obchodníky.

Přijeďte na nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě s 1 600 vystavovateli, na kterém jsou zastoupeny všechny klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu, společnost Walmag nevyjímaje.

Datum: 1. – 5. 10. 2018
Místo: Hala F Stánek 67 Výstaviště Brno