Pracujeme! Respektujeme nařízení vlády a zpřísnili jsme opatřeni proti šíření COVID-19. I přes to jsme zajistili 100% fungování firmy. Neváhejte nás dál kontaktovat. Zůstáváme silní stejně jako naše magnety!
 +420 573 341 641  info@walmag.cz

JUNIOR MANAŽER PRODEJE PRO ZAHRANIČÍ

Hledáme empatického kolegu nebo kolegyni s technickým myšlením, který se domluví dobře anglicky nebo německy a chce se naučit obchodním dovednostem s prokazatelnými výsledky.

Naučíte se budovat a řídit vztahy se zákazníky, řídit obchodní procesy, prezentovat naše produkty, tvořit cenové nabídky, efektivně plánovat čas a najít nové příležitosti. Především pochopíte podstatu prodeje jako pomoc zákazníkovi, osobní výzvu k nalezení vhodného řešení.

Magnetismus chce znalosti a zkušenosti, a to si žádá čas. Nesmíte se zaleknout převzetí odpovědnosti, častého cestovaní do zahraničí a reprezentativní komunikace. Hledáme partnera do týmu nadšenců.

Nabízíme osobní rozvoj v ryze české společnosti s dlouholetou tradicí. Než se zapracujete a ukážete svůj potenciál, začnete s finanční odměnou od 20 000 Kč s bonusy navázanými na výsledky práce a firemními benefity. Můžete se spolehnout na podporu celého týmu, který odvádí skvělou práci.

Co Vás čeká:

  • Příprava podkladů pro obchodní jednání.
  • Jednání se zákazníky.
  • Prezentace nabízených výrobků, vhodného řešení požadavků zákazníka.
  • Příprava, projednání a uzavírání obchodních smluv.
  • Akvizice vhodných odběratelů.
  • Sestavení kalkulace ceny výrobků.
  • Vedení evidence a obchodní dokumentace.
  • Účast na veletrzích.
  • Zpracovávání a příprava dokladů o spokojenosti zákazníků.

Ozvěte se nám:

mnajkerova@walmag.cz

+420 573 341 655